Monday, July 30, 2012

Sabreden derviş!

Ada günleri pek eğlenceli geçiyor. Oğlanın botu var mesela, babasından sıra kalırsa bu iyi gibime  geliyor benim.Bu sayede sabrı öğreniyor, sabırla beklerse sonucunda ödülü olduğunu öğreniyor. Kötüyüm değil mi?

 Bazen biz evdeyken öğle uykusundan uyanıyor ve Büyükadaya gidelim diyor, Vapura binmeyi ve yeni yerler görmeyi seviyor, elbette hiç üşenmiyoruz hemen toparanıp yola cıkıyoruz. Vapurun güvertesinden asla içeri girmiyor.
 Gittiğimiz her yerde hiç arıza çıkarmadan oturuyor, veya kendi kendine oyun oynuyor, aşağıdaki fotoğrafta vapurları izlerken.
Yetiştirdiğimiz evlattan, uyumundan, eğlenceli olmasından pek memnunuz. İyi ki doğurmuşuz dediğimiz günler geçiriyoruz anlayacağınız.

12 comments:

 1. sizin uyumunuzu yerim ben :)) anne ve baba olarak o kadar hoşsunuzki leo nun farklı olmasını bekleyemezdik. Huzurunuz bol olsun canım..

  ReplyDelete
 2. Maşallahh darısı başımıza:**
  bayılıyorum enerjinize ve minik yakışıklının huzur verici uyumuna^^

  ReplyDelete
 3. Oytunla Hayat,

  Hepimizin ki bol olsun:)

  ReplyDelete
 4. İpekböceği,

  Darısı başınıza canım:))

  ReplyDelete
 5. öyle mıymıy,problem,şımarık çocuklar ve anneleri var ki etrafımda inan doğurmak istemiyorum..bi de abarta abarta ay uyuyamadım ayy oturamadım bi mutsuzluk hali kadınlarda..ama bunu görünce içim gidio..zevkle okuyorum sizi maşallah..niyetlenirsem baby işine biraz rahatsız edicem sizi şimdiden söyleyeyim...
  sevgilerlee hep mutlu bi hayat dileğiyle

  sezin

  ReplyDelete
 6. Sezin,

  O mıymıylık tamamen anne babanın tasarrufunda, biz hep oğlanı kendimize uydurduk, ne yaparsak onu da aldık, zor şartlarda bile. Eee sonucta memnuniyet verici ehehe.

  Beklerim baby meselesi gerçekleşince:)

  ReplyDelete
 7. İçimden geldiği gibi,

  İyi bir oğlan oldu kendileri:))

  ReplyDelete
 8. Damadım aşkım o şapkalı foton var ya o şapkalı foton..

  İfadesini sevdiğim..
  Böyle güzel anadan böyle güzel oğlan çıkar ne diyim!

  ReplyDelete
 9. Semy:)

  Seninkileri de hasretle bekliyoruz:)

  ReplyDelete