Wednesday, August 24, 2011

Havuzda çiş kaka sorunsalı

Hep yazacağım yazacağım unutuyorum.

Hughies'in Swimmer model kağıt bezlerini havuza girerken oğlana giydiriyordum ben, ta ki tüm çişi, ve kakanın sıvı halini havuza akıttığını anlayana kadar.

Bizimki çiş ve kakayı neredeyse hiç beze yapmaz duruma geldi. O yüzden daha önceden anlamamışım bu işi, dişler cıkarken ishal olduğundan havuz kenarında Swimmers giydiriyorum ki kakalar havuza gitmesin bir kaza olursa.

Bezi poposundan çıkardığım an beynimden kaynar sular döküldü, kakayı falan tutmuyordu bu bezler, sadece kakanın içindeki yiyecek partiküllerini tutuyorlarmış.

Şimdi buna başka bir önerisi olan?


Ben kumaş bez mayoları biliyorum, ee bu durumda da huggisden daha iyi olduklarını öğrenmiş bulundum, bunun dışında şöyle böyle diyebilen ve paylaşan olursa sevinirim.Denizde zaten hiç sorun yok!

3 comments:

 1. Bence de çişi filan tutmuyor o bezler. Zira bir süre sonra bez şişiyor, o sırada çiş yapılsa emecek yeri kalmıyor ki? Benim kız kakasını zinhar klozet dışında bir yere yapmadığından o konuda rahatım sanıyordum ama fazla deniz/havuz suyunun ishal yaptığını acı bir tecrübe ile farketmiş bulunuyorum :) http://sormabulmadunyasi.blogspot.com/2011/08/bebegim-havuzu-kirletirse-ne-yapmalym.html

  ReplyDelete
 2. Çok Bilmiş,

  Bezler çift taraflı geçirken..test ettim onayladım.

  Dur gideyim de okuyayım.

  ReplyDelete
 3. Paylaşımlarınız ve makalelerinizi blog kullacısı olarak çok beğendik Helikopter ambulans şirketi olarak paylaşımlarınızın devamını diler teşekkür ederiz...

  ReplyDelete