Friday, March 18, 2011

Şurdan burdan...

Blogların açılmasını bekliyorum, sanmayın ki hediye edecek eşyalar bitti, her gün bir yenisi ekleniyor , Leomio büyürken. Bu arada Pinocuma rica ettim, şahane bir aslan çizdi bana..çok bayıldığım..saol varol Pinocum..kralsın..

Bu ara üst dişlerini çıkarrtı, birini Hindistanda bir diğerini evlilik yıldönümümüzde gittiğimiz Heybeliadada..

Keyfimizi kaçırmadı hiç, aksine mutluolduk, daha keyifle yiyebilecek, daha hızlı büyüyecek diye.

Değinmk istediğim bir konu var. Diş fırçasına alıştırmak, biz 2 aylıktan itibaren eline diş fırcası alıştırmaları verdik, şimdi dişlerini macunsuz belki ama fırçalıyor..yemeklerden sonra..hem dişlerini kaşıyor hemde alışkanlık kazanıyor, bence mutlaka her bebeğe uygulanmalı, daha sonrasında elde diş fırçası peşinde koşacağınıza, ahanda şu ürünler mucize gibi..hemde BPA free..Ah birde oyun..çok önemli..biz bırakıyoruz tek başına oyun oynuyor..üstelikte kucaktan nefret ediyor..tavsiye ederim.

12 comments:

 1. allahım bayılıyorum ben buna ya maşallah 41 kere Tanyam :) ben var ya erkek cocuklarına biraz uzaktan bakardım ama Leo bir başka hem de bambaşka :) öpesim var onu hem de çok mis mis :)

  ReplyDelete
 2. Burcuuuu,

  gel gel öp kokla:)))

  Çok sevecendir..

  ReplyDelete
 3. Leo'yu mıncırırım ben:D öpücükler:))

  ReplyDelete
 4. Tanyacım, hoşgelmişinizzz. Nedir Ali'nin o Hindistan fotoları yahuu bittim. O gülüşler bitiriyor beni.lütfen görüşelim bi çoluk çocuk. öpüyorum, hocaya selam. taşınma haberlerini aldım, çok mutlu oldum kendi adıma hahaha.

  ReplyDelete
 5. Pinocum,

  Mncır..dilediğin gibi..sana borcluyuz:)))

  ReplyDelete
 6. Özgür,

  Hindistan şahaneydi..biz bayıldık..oğlan bayıldı, anne bayıldı, çok verimli çalışmalar yaptık..

  Bende taşınma işine pek sevindim kendi adıma..

  Öpücük.

  ReplyDelete
 7. Maşallah.... mahaşallah... :)

  ReplyDelete
 8. slm tanya bende blogunun okuyucusu aliş sevdalısı bir anneyim:)şimdi gözattım da hiç bir çıkar gözetmeden paylaşman ne kadar güzel.umarım gerçekten ihtiyacı olan çocuklara ulaşır.sağlıkla kal.

  ReplyDelete
 9. Sevgili,

  40 kere değil mi ama:)))

  ReplyDelete
 10. Serpil,

  Güzel sözler için bin teşekkür..ve inan ki bende öyle umuyorum.

  Sevgiler kocaman,

  ReplyDelete
 11. merhaba Tanya.. çok takdir ettim düşüncelerini, paylaşımlarını. biz de bikaç blogcu eldenele adında bi blog açıp bu şekilde bi paylaşım başlatmıştık.. şimdilerde pek ilgilenemiyoruz gerçi ama.. :) ister istemez iyi niyeti suistimal etmeye çalışanlarla da karşılaşıyor insan. umarım senin karşına çıımaz öyleleri ve tüm paylaşımların gerçek ihtiyaç sahiplerine gider. takibinizdeyim bundan sonra.

  ReplyDelete
 12. Gülcan,

  Çok teşekkürler..iyi niyeti suistimal elbette oluyor, belli bir süzgeç gözlüğüm var artık:))

  Sevgiler,
  Tanya

  ReplyDelete